87 610 62 71
PRODUCENT ELEMENTÓW DLA BUDOWNICTWA
Najwyższa jakość usług i produktów
Nowoczesny park maszynowy
Materiały Budowlane
Najlepiej znamy się na betonie

Firma

„Prefabet Ełk” Spółka z o.o. swoją działalność rozpoczęła od 20 stycznia 1997 r. na terenach dawnego Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów. Znajduje się we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Jesteśmy zakładem produkującym prefabrykowane elementy dla budownictwa mieszkalnego, przemysłowego, użyteczności publicznej, drogownictwa i systemów kanalizacji. Zajmujemy się również montażem naszych elementów bezpośrednio na placach budów oraz prowadzimy Hurtownię Materiałów Budowlanych.

Plan Podziału

Naczelną zasadą naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie najwyższej jakości usług i produktów we wszystkich sferach działalności.

Na aktualny wizerunek firmy pracuje aktualnie ponad 120 osób. Wysokie kwalifikacje pracowników, dbałość o jakość oraz sprawna realizacja zamówień zyskały uznanie naszych klientów. Pozycję naszej firmy na rynku prefabrykatów zawdzięczamy również ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oraz w doskonalenie umiejętności naszych pracowników.

Współpracujemy z licznymi organizacjami m.in. ze Stowarzyszeniem Producentów Betonów w Warszawie, Naczelną Organizacją Techniczną w Warszawie, Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Betonów „CEBET” w Warszawie. W ramach tej współpracy uczestniczymy w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą, realizujemy projekty naukowe w zakresie nowych zastosowań betonu.

Galeria wyrobów